Plan lekcji znajduje się w menu głównym.

Aktualności

28 sierpnia 2020 09:06 | Aktualności

Informacja dotycząca rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

 Szanowni Rodzice, drodzy uczniowie!

Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Wójta Gminy Ciasna z dnia 27 sierpnia 2020 r. z uwagi na panującą  sytuację epidemiologiczną, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczniów, ulega przesunięciu termin rozpoczęcia zajęć szkolnych we wszystkich szkołach podstawowych na terenie gminy Ciasna.

1 września wszystkich uczniów szkoły podstawowej w Ciasnej powitamy zdalnie na stronie internetowej naszej placówki. Zapraszamy do obejrzenia pierwszej w historii naszej szkoły Akademii Online inaugurującej nowy rok szkolny 2020/2021.

Dni 2, 3, 4, i 7 września będą dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla wszystkich uczniów, zapewniamy jednak zajęcia świetlicowe.


Kochani uczniowie klasy pierwszej! 

Czekamy na Was, bardzo chcemy Was  poznać .Obiecujemy, że uroczystość Waszego powitania łącznie z wręczeniem Wam „tyty” – symbolu rozpoczęcia nauki szkolnej  odbędzie się najszybciej jak to możliwe. Wasza Pani, którą już we wtorek poznacie  (na razie tylko online), pięknie przygotowała dla Was klasę i czeka  na Was  niecierpliwie. Do zobaczenia szybko…szybciutko…już…

        

Drodzy uczniowie klas II-VIII!

Was również oczekujemy z niecierpliwością! Bardzo liczymy na to, że spotkamy się już 8 września. Szkoła jest gotowa na Wasze przyjście.

 

Prośba do rodziców

Zgodnie z prawem szkoła w dniach dodatkowo wolnych od zajęć dydaktycznych (tj. 2,3,4 i 7 września) zapewnia uczniom, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki, zajęcia świetlicowe. Dlatego bardzo prosi się, aby potrzeby w tym zakresie zgłosić w sekretariacie  szkoły (telefon 34 3535612) do 31.08.2020 do godz. 12.00. Dowóz dzieci na świetlicę we własnym zakresie, ponieważ autobus szkolny nie będzie jeździł.

                                         Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Ciasnej

Przeczytano: 700 razy. Wydrukuj|Do góry