Plan lekcji znajduje się w menu głównym.

Aktualności

07 lipca 2020 12:27 | Aktualności

Wyniki klasyfikacji rocznej 2019/2020

 

 

 

 

 

Uczniowie klas II-III, którym przyznano nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce

 

Imię i nazwisko ucznia

 

 Klasa

 

 

Mateusz Chmurak

Klasa IIa – Molna

Dominik Jenszczok

Klasa IIa – Molna

Szymon Jenszczok

Klasa IIa– Molna

Milena Kos

Klasa IIa – Molna

Błażej Rabski

Klasa IIa – Molna

Weronika Sarna

Klasa IIa – Molna

Magdalena Świerc

Klasa IIa – Molna

Anna Maciejok

Klasa IIb – Molna

Maja Skuballa

Klasa IIb – Molna

Kacper Plawgo

Klasa IIb – Molna

Jakub Świtała

Klasa IIb – Molna

Marta Świerczok

Klasa IIb – Molna

Lena Wręczycka

Klasa IIb – Molna

Martin Toman

Klasa IIb – Molna

Filip Morawski

Klasa III– Glinica

Nikodem Makles

Klasa III – Glinica

Daria Brylka

Klasa III – Ciasna

Amelia Cieśla

Klasa III – Ciasna

Patryk Dylong

Klasa III – Ciasna

Klaudia Kuc

Klasa III – Ciasna

Nikodem Kulej

Klasa III – Ciasna

 

 

Uczniowie klas IV-VIII którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem

 

 

Imię i nazwisko ucznia

 

 

Klasa

 

 

Amelia Kompała

VIb

Karol Kłosiński

VIa

Zofia Kurek

VIb

Rafał Respondek

VIa

Jakub Rabski

Va

Jakub Gaida

Vb

Alicja Glanc

VIa

Antoni Prowda

Vb

Dominika Świerczok

VIa

Michalina Wilczek

VIa

Emilia Wieloch

Vb

Agnieszka Brodacka

VII

Katarzyna Krzewska

VIb

Oliwia Kompala

VIa

Kacper Kalamorz

VIb

Emilia Mzyk

VIa

Kamil Piecyk

VIa

Olga Renczmiń

VIb

Małgorzata Reska

VIa

Roksana Kaczmarzyk

Va

Paulina Lisiecka

Vb

Dominika Prządka

VII

Hanna Radlak

Va

Lucyna Stellmach

Vb

Paulina Respondek

VIII

Jakub Lubos

VIb

Bartosz Toman

VIb

Martyna Świtała

VIII

Maksymilian Kurek

VIb

Tomasz Jonek

Va

Kamil Osadnik

Vb

Oliwier Hanusch

Va

Jaschik Gracjan

Vb

Grzegorz Wieczorek

VIa

Marcel Wieczorek

VIII

Szymon Maniak

VIII

Alicja Pakuła

Vb

Renata Stellmach

VIb

Sandra Knop

Va

Mateusz Kołodziejczyk

VII

Olivier Dylong

VIa

Mateusz Kuszka

VIb

Karolina Maciosek

VIb

Monika Jochem

VII

Michał Mrącz

VII

Dominik Henel

VIb

 

                         

 

Z grupy uczniów wyróżnionych w nauce

21 osób otrzymało Stypendium Wójta Gminy Ciasna

 

 

 

Laur Wolontariusza otrzymał

Szymon Maniak

 

 

WYNIKI ZESPOŁÓW KLASOWYCH

ŚREDNIE OCEN ZE WSZYSTKICH PRZEDMIOTÓW NAUCZANIA

 

Klasa

Uzyskana średnia ocen przez klasę

 

 

Va

4,42

Vb

4,74

VIa

4,87

VIb

4,61

VII

3,98

VIII

3,80

 

Przeczytano: 258 razy. Wydrukuj|Do góry