Plan lekcji znajduje się w menu głównym.

Aktualności

29 stycznia 2020 21:35 | Aktualności

Tydzień Dobrego Serca

Coroczna Akcja Tydzień Dobrego Serca ma na celu angażowania uczniów do działań na rzecz innych, zwrócenie ich uwagi na dbałość o relacje rodzinne i koleżeńskie a także dbanie o własny rozwój.

W tym roku, jak w latach poprzednich uczniowie obdarowywali sie wzajemnymi życzeniami, czytaliśmy bajkę o życzliwości, bawiliśmy się w poszukiwanie kotylionów oraz w klasy. W ostatni dzień przed przerwą świąteczną, cała szkoła udała się na spacer ulicami Ciasnej. Podczas wspólnego spacerowania rozdawaliśmy kartki świąteczne przygotowane i wypisane przez uczniów naszej szkoły, głównie wolontariuszy. Następnie na hali sportowej podsumowalismy caly Tydzień Dobrego Serca i wręczyliśmyy tytuły Króla i Królowej Dobrego Serca, czyli osob, które są postrzegane przez pozostałych uczniów jako wzory do naśladowania. Tegoroczni królowie i królowe to: Jakub Wieczorek, Lena Główka, Filip Morawiecki, Marta Świerczok, Amelia Cieśla, Patrik Dylong, Paulina Respondek oraz Szymon Maniak.

Podsumowanie tygodnia dobrego serca przygotowali sami uczniowie, dzięki ich kreatywności i zaangażowaniu mogliśmy zobaczyć także układ taneczny przygotowany przez uczennice z klasy 6a, występ wokalny Franziski Ochmann, występ muzyczny uczniów z klasy 3 z Glinicy oraz wspólne kolędowanie z uczennicami klasy 6a.

Pożegnaliśmy się skladając sobie serdeczne życznia Świąteczne oraz Noworoczne.

 

Barbara Mrozek oraz Magdalena Gałuszka

Przeczytano: 170 razy. Wydrukuj|Do góry

Tydzień Dobrego Serca