Plan lekcji znajduje się w menu głównym.

Aktualności

27 stycznia 2020 16:36 | Aktualności

Wspomagamy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Wolontariusze z naszej szkoły kolejny raz postanowili wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 12 stycznia 2020 roku odbył się 28 finał WOŚPu, podczas którego nasi uczniowie zaangażowani w akcję poprzez zbiórki datków pieniężnych po mszach świętych w Ciasnej oraz Jeżowej,w zbiórce pieniędzy na hali sportowej oraz w trakcie liczenia zebranych datków.

W przededniu Finału Wielkiej Orkiestry uczniowie odwiedzili wszystkie placówki oświatowe w gminie Ciasna, aby zaprosić wszystkich na Finał oraz zebrać pieniądze od tych, którzy nie mogli dotrzeć na hale sportową 12stego stycznia. Wolontariusze opowiadali najmłodszym przedszkolakom i uczniom na czym polega ich praca podczas Finału WOŚP i dla kogo zbieramy w tym roku pieniądze.

Uzyskana kwota w Ciasnej to 19 533zł. Hala sportowa w Ciasnej tego wieczoru była wypełniona po brzegi, a pozytywna atmosfera udzielała się wszystkim, którzy przyszli wesprzeć WOŚP.W tym roku pieniądze zebrane przez Wielką Orkiestrę Jurka Owsiaka zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Przeczytano: 122 razy. Wydrukuj|Do góry

Wspomagamy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy